Przedpokój z charakterem

Przedpokój z charakterem

Przy dosyć neutralnej i stonowanej przestrzeni można swobodnie użyć odważnej tapety, dzięki której przedpokój nabierze charakteru. A gości wita stewardesa z lemoniadą… 😉

Mebel z sentymentem

Mebel z sentymentem

Przestrzeń w tym wnętrzu została otworzona po wyburzeniu dwóch ścian. Pozbyliśmy się sypialni i garderoby, ale zyskaliśmy drugi pokój dzienny i 4 nowe szafy. Został również stary  kawalerski kredens, którego właścicielom żal było się pozbyć. Czasem sentymenty biorą górę.

Kuchnia dla piekarza

Kuchnia dla piekarza

Klasyczne, a zarazem ponadczasowe meble kuchenne inspirowane starą piekarnią stanowią bazę tego wnętrza. Ruchoma wyspa to dodatkowe miejsce do pracy dla twórczych mieszkańców.

Kilka gram Nowego Jorku.

Kilka gram Nowego Jorku.

Biel i szarość w roli głównej, plus różowe i czarne elementy, jakiś połyskujący akcent i coś kolorowego na ścianę. Wystarczy by powstała przytulna, kobieca sypialnia. Welurowa tkanina, kilka pięknych bibelotów i sypialnia z delikatnym nowojorskim akcentem gotowa.

Industrialny zawrót głowy

Industrialny zawrót głowy

Czy trzeba zrobić wiele, aby odświeżyć salon? Nie musisz być fachowcem, aby przykleić pociętą w plastry ponadczasową cegłę. Do tego kilka kolorowych dodatków i  dizajnerski akcent w postaci stolika z pewnością nadadzą Waszemu salonowi świeżości i nowoczesności.